03.10.2016 03:20

Breakaway, Cruible ve New World'e merhaba deyin!

Amazon'dan 3 Yeni Oyun Duyurusu

Buzz » Oyun Haberleri » Amazon'dan 3 Yeni Oyun Duyurusu

     Dünyanın önde gelen online alışveriş markası Amazon oyun dünyasındaki yolculuğa devam ediyor. Daha önce Amazon Game Studios'u kuran ve önemli isimleri bu çatı altında buluşturan firma, ardından da video oyun canlı yayını platformu Twitch.tv'yi bünyesine katmıştı. Şimdi ise Amazon Game Studios ilk meyvelerini vermeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde geliştirici firma PC platformu için 3 oyun duyurdu. Bu oyunları kısaca yakından tanıyalım:

BREAKAWAY

     Mitolojik karakterlerin bir spor müsabakasında boy gösterdiği, takım oyununa dayalı ve aynı zamanda canlı yayınlarda etkileşime açık bir oyun. El Dorado, Atlantis ve Styx gibi efsanevi mekanlarda geçen maçları oynaması da izlemesi de zevkli olacak.

 

 

CRUCIBLE

  Yabancı bir gezegende hayatta kalma mücadelesi sergilediğimiz oyunda kahramanınızı kişiselleştirebilir, kendi takımını oluşturabilir ve hatta takımınıza ihanet bile edebilirsiniz. Canlı yayınlar esnasında izleyiciler oyununuza müdahale edebilecek.

 

NEW WORLD

     Açık dünya oynanışına sahip New World oyuncuları nasıl oynamaları ve ne yoldan gitmeleri gerektiği konusunda tamamen özgür bırakıyor. Mevsimler, hava şartları, gece - gündüz döngüsü gibi etkenlerin yer aldığı yaşayan bir dünyada takımınızı kurun ve topluluğunuzu yöneterek yepyeni bir uygarlığa adım atacaksınız. Kulağa hoş geliyor ancak deneyimlemeden çok da heyecanlanmamak gerek!

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ