27.12.2016 06:34

ArminA’nın Son Durağı Çanakkale Oldu!

ArminA Game Center oyuncularla buluşuyor

Buzz » Oyun Haberleri » ArminA Game Center oyuncularla buluşuyor   İnternet kafeler çağa, daha doğrusu artık elektronik sporlara ayak uyduruyorlar. Aslında her şey zaten internet kafelerde, o Counter Strike 1.6 oynamaya gittiğimiz dönemlerde başlamıştı..

İşte internet kafelerin son dönemdeki e-spor evrimi, Game Center adını kulaklarımıza anımsatmaya başlıyor. Bu değişimin önemli isimlerinden olmak isteyen ArminA Game Center, Oğuz Kılıçarslan nam-ı diğer ArminA'nın ellerinde büyüyecek. Çalıştığı projeyi Ocak ayı içerisinde büyük bir açılışla hayata geçirecek olan ArminA'nın, bu projesiyle ilgili sizlere aktarmak istedikleri var! Buyrun, dinleyelim:

ArminA Game Center Projesi:
Riot Games’te çalıştığım dönemde “ArminA Turnuvalarda” projesi kapsamında 65 şehir gezdim. Bu sayı, Türkiye Kupası vs. derken 71’e dayandı. Ziyaret ettiğim şehirlerde kendime notlar çıkarmış, tanıştığım on binlerce oyuncunun ihtiyaçlarını gözlemlemiştim. Sağ olsunlar onlar da beni ve projeyi sevdi, destekledi. Şimdi onlarla beraber, hak ettikleri oyun ve e-Spor tutkusunu en iyi şekilde yaşamayı hedeflediğimiz bir oyun merkezi açıyoruz. Profesyonel oyuncu donanımları, ekipmanları ve koltukları, Retro oyun severler için arcade makineleri, e-Spor tutkusunu turnuvalarını izleyebilecekleri özel bir bölüm ve ileride hayata geçireceğimiz masaüstü oyunlar bölümü gibi bir çok aktivite sunacağız. Amacımız Masa 3’ü 1 saat açtırmak değil, e-Spor ve oyun tutkusunu birlikte yaşayabileceğimiz özel bir yer yaratmak olacak. İlki Çanakkale’de oldu. Devam gelecek…

Facebook: facebook.com/arminagamecenter
Twitter: twitter.com/ArminAGCenter
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCZuJJxoGyvRsVZ3qZpTTyDw
Adres: Barbaros Mahallesi 100. Yıl Sokak 36/1 Çanakkale (Arkeoloji Müzesi karşısı)


TAVSİYE ETTİKLERİMİZ