04.12.2016 03:51

The Last of Us: Part II Duyuruldu!

Başrolde Ellie var!

Buzz » Oyun Haberleri » Başrolde Ellie var!

    PlayStation 3'ün son döneminde çıkmasına rağmen bir konsol neslinin en beğenilen oyunları arasında gelen The Last of Us'ın devamı, bir sonraki nesilde karşımıza çıkıyor. Naughty Dog ile Sony, The Last of Us'ın yeni oyununu, 'Part II' eklentisiyle beraber PlayStation Experience etkinliğinde duyurdu.

    Aslına bakarsanız uzun süredir ortaya çıkan sanatsal çizimlerle ve yapımcı haberleriyle kendini belli eden yeni oyunun duyuru videosunda Ellie'yi büyümüş, serpilmiş bir hâlde görüyoruz. Fireflies logosuyla açılışını yapan oyunun videosunda Ellie de mahvolmuş bir şekilde, gitar çalarken karşımıza çıkıyor. Daha sonrasında ise ilk oyunda yönettiğimiz karakter olan Joel geliyor ve Ellie sinirli bir şekilde onların hepsini teker teker öldüreceğini söyleyerekten, yeni oyunun temasını hemen hemen bizlere aktarıyor.

    İlk oyunun birkaç yıl sonrasında geçeceği söylenen oyunda ana karakterimiz bu kez Joel değil, Ellie olacak. Ayrıca ilk oyunda ikili arasında yüksek bir sadakati ve sevgiyi görmemize rağmen ikinci oyunda tema olarak 'nefret' karşımıza çıkacak. Hâli hazırda gelişim sürecinin çok erken dönemlerinde olduğu söylenen The Last of Us: Part II'nin duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ