09.12.2016 03:34

Haftanın iOS ve Android Oyunları (#3)

Haftanın iOS ve Android Oyunları (#3)

Buzz » Oyun İncelemeleri » Haftanın iOS ve Android Oyunları (#3)

Toon Shooter 2: The Freelancers

Yapımcı : Moof Games

Boyut     : 183 mb

Ücret      : Ücretsiz

İlk oyunu ile iOS platformlarda boy gösteren oyun, ikinci oyunu ile Android platformuna da girişini gerçekleştiriyor. Uzay gemimiz ile dev canavarlara karşı büyük savaşlar gerçekleştirdiğimiz oyunda her bir bölümde kazandığımız paralarla gemimizi geliştirerek daha güçlü hale getirmeye çalışıyoruz. Bir önceki versiyonunda istersek, aynı ekran üzerinden co-op bir şekilde oynayabildiğimiz oyuna yapımcı firma bu kez çoklu oyuncu desteği ekleyerek internet üzerinden daha kolay bir şekilde mücadeleleri gerçekleştirmemize olanak sağlamış. Eğer arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirmek isterseniz bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

iOS - Android

Cubed Rally World

Yapımcı : Jarey Bailey

Boyut     : 65 mb

Ücret      : Ücretsiz

Oyunda beş şeritli bir yol üzerinde karşımıza çıkan engellere çarpmadan ilerleyerek en yüksek puanı yapmaya çalışıyoruz. Uzay gemisinden motora, uçaktan tekneye 33 farklı araç seçeneği bulunan oyunda aldığınız araç hangi arazi tipine uygunsa o yol üzerinde ilerliyorsunuz. Her aldığınız araç ile oyun içerisindeki kat ettiğiniz mesafe uzuyor. Böylelikle tüm araçları kullanmış oluyorsunuz. Tek bir yapımcı tarafından geliştirilen oyun gelirini sadece gösterilen reklamlar üzerinden sağlıyor. Her şeyiyle bedava olan oyun boş vakitlerinizi değerlendirmek adına iyi bir seçenek olabilir.

iOS - Android

Raid HQ

Yapımcı : Mobile Gaming Studios Ltd.

Boyut     : 150 mb

Ücret      : Ücretsiz

Macera ve savaş öğeleriyle bezenmiş bir oyun olan Raid HQ'da dört kişilik bir takım oluşturarak çevrede bulunan adalara saldırılar düzenliyoruz. Oyunda Clash Royal ve Boom beach esintiler hâkim. Raid HQ'da, elde ettiğiniz karakter kartları ile güçlü bir takım oluşturup çevre adalara savaş açıyoruz. Bir yandan da kendinize ait olan adayı güçlü savunmalar yerleştirerek gelen saldırılara karşı korumaya çalışıyoruz. 106 farklı karakter çeşidi bulunan oyun da her karaktere ait farklı renk sınıfı bulunuyor. Bu renk sınıflarına göre takımımızı şekillendirerek yaptığımız saldırıları daha güçlü hale getiriyoruz. Türkçe desteği bulunan oyun farklılık arayanlar için iyi görselleri ve basit oynanışı ile tercih edilebilir bir seçenek.

iOS - Android

ReDungeon

Yapımcı : Nitrome

Boyut     : 63 mb

Ücret      : Ücretsiz

8 farklı karakteri ve zorlayıcı yapısı ile ReDungeon hardcore dediğimiz oyuncu kitlesine hitap edecek türde bir oyun. Oyunda zindan içerisinde bulunan zorlu tuzaklardan ve çeşitli düşmanlardan kurtularak en uzun mesafeyi kat etmeye çalışıyoruz. Tuzakları aşarken aynı zamanda çevrede bulduğumuz altınları da toplayıp karakterimizi bu zorlu maceraya karşı daha dirençli hale getirmemiz gerekiyor. Tabii ki bu kolaylıkla yapabileceğiniz bir şey değil. Eğer biraz olsun çileden çıkarak stres atmak isterseniz bu oyun biçilmiş kaftan.

iOS - Android

Plantera

Yapımcı : VaragtP Studios

Boyut     : 98 mb

Ücret      : Ücretsiz

Plantera'da sırtında kese olan mavi arkadaşlarımızın yardımı ile sebze ve meyve yetiştirerek çiftliğimizi büyütmeye çalışıyoruz. 2 boyutlu görselleri ve sevimli karakterleri ile Plantera çocuklara hitap eden eğlenceli bir oyun.

iOS - Android

Anıl Mutlu

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ