16.12.2016 08:17

Haftanın iOS ve Android Oyunları (#4)

Haftanın iOS ve Android Oyunları (#4)

Buzz » Oyun İncelemeleri » Haftanın iOS ve Android Oyunları (#4)

Dominocity

Yapımcı : NoStopSign, Inc

Boyut     : 51 mb

Ücret      : Ücretsiz

Dominocity eğlenceli bir platform oyunu. Oyunda domino taşlarını platform üzerinde bulunan bölgelere, sonuna kadar dengeli bir şekilde dizerek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Eğer isterseniz bu eğlenceli oyunu ücretsiz bir şekilde aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

iOS - Android

Time Bomb Race

Yapımcı : Tiny Games Srl

Boyut     : 34 mb

Ücret      : Ücretsiz

Aksiyon türünde bir oyun olan Time Bomb Race de arabanızın üzerinde bulunan bomba patlamadan bir sonraki etaba geçmeye çalışıyorsunuz. Oyunda bulunan araç geliştirme seçeneği sayesinde mesafeleri hem daha hızlı kat edebilir hemde daha dengeli bir sürüş gerçekleştirerek arabanızın takla atmasını önleyebilirsiniz. Basit bir oynanışa sahip olan Time Bomb Race iyi vakit geçirmenizi sağlayabilecek bir oyun.

iOS - Android

Super Cat Tales

Yapımcı : FDG Entertainment

Boyut     : 34 mb

Ücret      : Ücretsiz

Altı sevimli kediden oluşan bir grubun balonla yolculuk ederken, balonun adada bulunan maymunlar tarafından devrilmesi sonucu kardeşlerini kaybeden Alex’e yardım ederek kardeşlerini bulmaya çalışıyoruz. Oyunda her bulduğumuz kedinin bir özelliği bulunuyor bu özellikleri bölüm içerisindeki engelleri aşmak için kullanıyoruz. Örneğin bir kedi suda daha iyi yüzerken bir başka kedi ile duvarları daha kolay tırmanabiliyoruz. İki boyutlu görsellere sahip olan oyunda Alex’e ve kedilere maceralarında yardımcı olmak isterseniz oyunu aşağıda ki linkten indirebilirsiniz.

iOS - Android

Mobile Legends

Yapımcı : Shanghai Moonton Technology

Boyut     : 151 mb

Ücret      : Ücretsiz

Mobil Legends yeni çıkmış bir MOBA oyunu olmasına rağmen League of Legends’ı andıran karakter animasyonları ve karakter yetenekleri ile mobil tarafta oldukça dikkat çekiyor. Oyunda League of Legends'da olduğu gibi dereceli ve derecesiz olarak 5’e 5 mücadeleler gerçekleştirebiliyoruz. Bu mücadeleler sonrasında topladığımız oyun içi paralar ile yeni karakterlerin kilidini açıyoruz. Oyun içerinde henüz çok fazla karakter bulunmasa da yeni gelecek olan güncellemeler ile bu eksiklik giderilecektir. Eğer PC'deki MOBA deneyimini mobilde yaşamak isterseniz bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

iOS - Android

Don’t Grind

Yapımcı : Laser Dog Games

Boyut     : 68 mb

Ücret      : Ücretsiz

Türkçe karşılığı “Eziyet Etme” olan oyun karakterimizin çevrede bulunan tuzaklardan zıplayarak kurtulmasını ve etraftaki yıldızları toplamasını sağlıyoruz. Oyunda karakterlerimiz oldukça sevimli, iki boyutlu görsellere sahip. Tek bir parmak hareketi ile oynayabildiğiniz bu oyunu aşağıdaki linklerden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

iOS - Android

Anıl Mutlu

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ