09.11.2016 02:00

Gamecell Hive, Türkiye'de E-Spor'u Yeniden Tanımlayacak!

Hive ile Turnuva Heyecanı Başlıyor

Buzz » Oyun Haberleri » Hive ile Turnuva Heyecanı Başlıyor

"Herkes İçin E-Spor" sloganıyla yola çıkan yerli e-spor platformumuz Gamecell Hive, Hivefest turnuvalarıyla 12 Kasım tarihi itibariyle mücadelenin ve heyecanın fitilini ateşleyecek! 

     Hivefest'in ilk konuğu 12 Kasım, saat 16:00'da başlayacak olan; dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahip ve en popüler MOBA oyunlarından biri olan League of Legends olacak. 2 ay sürecek Gamecell Hivefest League of Legends Turnuvası’nda Soraka’s Bananas, Oyun Hizmetleri, Future Fighters, Victorious Ace, TOA E-Sports, Supermassive TNG, Çilekler EhliGame, MEVA, Team Cappadocia, SAW E-sports, Team Ororo, FigureX E-Sports, ModZ, SoA E-sports, NR1 E-sports Club takımları 14.000$’lık ödül havuzu için kıyasıya bir rekabete girecekler. Çift eleme ve Bo3 sistemi ile oynanacak maçlar Hivefest Finali ile sona erecek.

 

Gamecell Hive platformunda yer alacak bir diğer turnuva ise E-Spor sahnesinde adından yavaş yavaş söz ettirmeye başlayan ve mobil MOBA kavramı ile oynanış bakımından oyunculara farklı deneyimler sunan Vainglory olacak. Gamecell Hive turnuvasında yer alacak olan Vainglory çift eleme ve Bo3 sistemi ile oynanacak.

Toplamda 4.000$ ödül havuzu bulunan turnuvada Team Kebab, IX Legion, Crew E-sports Club, Spike, HWA Gaming, Brotherhoodd, BlackSpace, Creative Strategy, Silent Streak, Gold Gaming EU, TheNightmareTR, TEAM 3TR AVATAR büyük ödül için mücadele edecekler.

Bu çekişmeli turnuvaları www.twitch.tv/gamecell_hive kanalından canlı olarak takip edebilirsiniz.

 

League of Legends turnuva tanıtım videosu: 

Vainglory turnuva tanıtım videosu:

League of Legends çekiliş videosu: 

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ