05.01.2017 10:40

Tavla Turnuvasına Hazır mısınız?

Mynet & Gamecell iş birliği ile başlıyor

Buzz » Oyun Haberleri » Mynet & Gamecell iş birliği ile başlıyor

 

Türkiye’nin en büyük Online Tavla Turnuvası Mynet ve Gamecell iş birliği ile başlıyor!

Binlerce yıllık geçmişiyle birlikte, 1400’lü yıllarda Osmanlı Kültürü’ne dahil olmuş ve o zamanlardan bu zamana, genç yaşlı herkesin en az bir kere de olsa başına geçtiği bir oyun olan Tavla, günümüz E-Spor kültürü ile harmanlanıyor!

Bu büyük tavla serüveninde finale ulaşmak için oyuncuların öncelikle 8 Ocak 2017 Pazar akşamına kadar aşağıda bulunan kayıt adresinden turnuvaya kayıt olmaları gerekiyor. Sonrasında ise oyuncuları 9 – 23 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek Mynet Online elemeleri bekliyor.  Her gün en fazla 3 maç oynama sınırlaması ile beraber 2 hafta sürecek online elemelerde, sıralamada en fazla galibiyet kazanan oyuncular, Gamecell’in online finallerine katılma hakkını kazanacaklar.

Online finallerin ardından büyük finale kalma hakkını kazanan en iyi 2 oyuncuyu ise Şubat ayında gerçekleşecek offline finalde yarışma, E-Spor konseptli ilk online tavla turnuvasının şampiyonu olma ünvanı ve büyük ödüller bekliyor!

Mynet ve Gamecell iş birliği ile düzenlenen Online Tavla Turnuvası’na katılmak için bir adet Mynet hesabınızın olması ve 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterli.

Gelişmelerden haberdar olmak için aşağıdaki Mynet ve Gamecell Sosyal Medya hesaplarını takip edebilirsiniz!

Haydi kemik!

Kayıt Adresi: http://bit.ly/2hzdswg

Mynet Facebook: https://www.facebook.com/mynetcanakokey/

Mynet Site:  https://goo.gl/21m1pQ

Gamecell Facebook: https://www.facebook.com/gamecelltr

 

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ