30.09.2016 10:00

Yönetmen J.J. Abrams'tan heyecan verici haberler var!

Portal Filmi İçin Umutlar Sürüyor

Buzz » Oyun Haberleri » Portal Filmi İçin Umutlar Sürüyor

 

     Oyun dünyasına yepyeni bir heyecan katmayı başaran bulmaca - macera oyunu Portal'ın film uyarlaması için 2013 yılında Star Wars: The Force Awakens'in yönetmeni J.J. Abrams ve Valve'in kurucularından Gabe Newell ufak bir tüyo vermişti. Uzun süredir haber alamadığımız film uyarlamasıyla ilgili olarak yeni açıklamalarda bulundu:

"Önümüzdeki hafta Valve ile bir toplantımız var, konuyla ilgili olarak aktifiz. Umarım yakında bir Portal duyurusu gelir."

Portal'ın film uyarlaması yanı sıra 2013 yılında Half Life için de bir tüyo verilmiş ancak tıpkı Portal projesi gibi Half Life'ın film uyarlaması da uzun bir sessizliğe bürünmüştü.

Valve'in çok sevilen evrenlerinin beyaz perdeye uyarlama planları devam ededursun, Abrams bu uyarlamalara nasıl yaklaştıklarını şöyle anlatıyor:

"Konuyla ilgili hayli enteresan tartışmalar yaşıyoruz. Kalitesiyle bilinen bir şeyi filme veya televizyon programına çevirirken insanların nasıl heyecanla kudurduğunu görmek harika. Half Life'ı ve Portal'ı severek oynayan birisi olarak bu hikayeleri anlayan birisine anlatmak heyecan verici."

Bakalım Abrams'ın bu gaza getirici açıklamalarının ardından karşımıza ne gibi bir duyuru gelecek.

 

Kaynak

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ