30.10.2016 11:00

Joystickler, Gamecell ekranlarında yine büyük bir rekabete ev sahipliği yaptı.

Tekken Turnuvasında Şampiyon Belli Oldu!

Buzz » Oyun Haberleri » Tekken Turnuvasında Şampiyon Belli Oldu!

       

         Gamecell olarak "Dövüş Oyunları" severleri, Tekken Tag 2 turnuvasıyla buluşturmaya devam ediyoruz! İki gün süren heyecanlı maçların ardından şampiyon belli oldu.

Çiftli eliminasyon sistemiyle gerçekleştirdiğimiz turnuvanın şampiyonu hiç maç kaybetmeden büyük final vizesini kapan Math oldu. Cumartesi günü oynanan 1. eleme maçlarının ardından sıra 30 Ekim Pazar günü oynanan en iyi 8'in maçına geldiğinde, şampiyon Math'in de ilk rakibi MK-Chaomist olmuştu. Rakibini 3-0 ile kaybedenler grubuna uğurlayan Math, yarı finaldeki rakibi FuryFist'i de 3-2 yenerek turnuvanın ilk finalisti oldu ve kaybedenler grubundan gelecek rakibini beklemeye başladı.

Kaybedenler grubundan büyük final biletini kapan isim ise, turnuvanın bir diğer favori isimlerinden olan ve aynı zamanda günün ilk maçının intikamını almak isteyen MK-Chaomist oldu.

twitch.tv/gamecell_hive adresinden yayınlanan büyük final, adeta joystickleri terleten bir rekabete ev sahipliği yaparken, rekabetin ve komboların doruğa tırmandığı bu anlardan zaferle ayrılan taraf ise 3-2'lik skorla Math oldu.

Turnuvanın şampiyonunu tebrik ederken, genel sıralama ve ödül dağıtımı ise şu şekilde:

1. Math - Pow sponsorluğunda sürpriz bir figür
2. MK_Chaomist - $50 Değerinde Steam Cüzdan Kod
3. FuryFist - 2 Kişilik The Game davetiyesi
4. WorldGoesOn - 1 Kişilik The Game Davetiyesi

Gamecell olarak bir turnuvamızın daha sonuna geldik. Daha birçok turnuvada görüşmek üzere!

 

Maçın tamamını izlemek için: 

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ