29.09.2016 10:00

Hem konsollara hem PC'ye eş zamanlı gelecek!

Wasteland 3 Duyuruldu

Buzz » Oyun Haberleri » Wasteland 3 Duyuruldu

     Kıyamet sonrası bir dünyada geçen takım bazlı RYO türü Wasteland üçüncü oyunuyla geri dönüyor. Bağımsız geliştirici Wasteland 3'ü yeni dondurucu temasıyla duyurdu!

Yıllar sonra gelen Wasteland 2 ile eski tarz RYO türünü yeniden canlandıran oyunlardan birisi olmayı başaran inXile yeni oyunla ilgili pek çok heyecan verici bilgi paylaştı. Daha zengin ve dallanıp budaklanan bir hikaye ile oyuncuların karşısına geçmeyi amaçlayan Wasteland 3 donmuş Colorado'da geçecek. Diyalog ağacında zengin seçenekler hazırlayacak olan inXile ayrıca oyuna co-op (eşli oyuncu) modunu ekleyerek bu macerayı arkadaşlarınızla yaşama şansı tanıyacak. Daha akıcı bir aksiyon sistemi içereceğini haber eden geliştirici ekip oyuna ayrıca araç ve tehlikeli çevre etkenleri eklemeyi de amaçlıyor.

 

     Wasteland 3'ün halen bireysel bir tecrübe olacağının altını çizen inXile ekibi eşli oyuncu modunda siz ve arkadaşınızın takımlarınızı kontrol edip, hikayedeki görevleri online olarak paylaşabileceğinizi dile getirdi.

 

Wasteland 3 bir önceki oyunda olduğu gibi bağış sistemiyle yatırım desteğini oyunculardan alacak. Oyun için tahmini yatırım hedefi ise 2.75 milyon $ olarak öngörülüyor. Bağış kampanyası 5 Ekim 2016 tarihinde The Fig üzerinde başlayacak.

 

 

 

 

 

Kaynak

 

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ